OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Slávek má nápad

S Terezy prohlášením nastalo u hrochů velké ticho. Dalo by se krájet, kdyby se o to někdo pokusil.

„Co budeme dělat?“ Prohlásila svým typicky klidným hlasem Maruška.

„No co, prostě tam vlítnu, vezmu mu foťák, rozdupu ho a ještě ho tak vystraším, že se mu o mně bude zdát celý měsíc“, prohlásil Slávek trochu ostřeji, jak jen to umí.

„To vůbec není špatný nápad“ povídám.

V tom na mě všichni vytřeštili oči, jestli jsem se náhodou nepomátl. Přeci jenom od Slávka to trochu berou, ale ode mě to nečekali, že si taky takhle přisadím.

„Ále jděte, nemyslím to, jak se zdá. Myslím, že je dobrý nápad mu ten foťák prostě vzít anebo ještě lépe, mu tu fotku vymazat. A jestli už se na tu fotku podíval tak ho trošku vystrašit, aby si myslel, že se mu to všechno jenom zdálo“.

„Skvělý nápad, moc dobrý“, křičí nadšeně Culík a provedeme to dnes v noci, je čtvrtek a to tu vždycky přespává.

„Víš o tom, že jsi moc bezvadný Culíku, nikdy bych neřekla, že ti to tak pálí“, vyšvihla mu poklonu Lojzička.

Po tomto komplimentu Culík zmizel tak rychle a nikdo ani netušíme, kam se mohl vypařit, ale všichni víme důvod, proč to udělal. Holt, někdy to tak nějak s každým zacloumá po tak krásných slovech.

Po této větě se atmosféra u hrochů zase pěkně uvolnila a rozveselila. Všichni jsme začali věřit, že se nám to musí povést, když potáhneme za jeden provaz a začali jsme kout pikle na záchranu naší party a těšit se na večer jak to všechno provedeme.

 

Co nového u hrochů

14. 9. 2020

Adaptační kurz

23. 12. 2019

Dohoda

4. 12. 2018

Fotbalový zápas

1. 12. 2017

Rozuzlení

archív

foto_hroši

11
Pixmac000075844963.jpg

U hrochů

kniha o přátelství hrochů, ptáků a lidí